A A A

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

25 latek jest pełen życia, ciekawy świata i sami w większości wiemy jak to jest gdy ma się 25 lat. Koło Zabrze obchodzi 25 lat i w sobotę 19 października tak właśnie się czułem wiedząc, że kolejny raz będę mógł spotkać się, pożartować z osobami, które tak jak ja przybyły by uczcić piekny jubileusz Koła Zabrze. Spotkaliśmy się w uroczym miejscu, restauracji Valdi Classic. Przyjechaliśmy z różnych części
naszego pięknego kraju. Każdy z nas opuścił dom, zajęcia, podjął trud by stawić się w ten ważny, uroczysty dzień, dzień obchodu jubileuszu 25 lecia Koła Zabrze. Wspomnień było bez liku, dobrego jedzenia nie brakowało. Powstanie Koła Zabrze, początki działania Koła znamy z zapisków historycznych. Dalsze dzieje pięknie opowiedziała zebranym nasza niezastąpiona Pani Halina. Każdy z zebranych miał sporo do powiedzenia w momencie gdy historia Koła Zabrze zatrzymała się przy dacie jego transplantacji i przystąpienia do zabrzańskiego Koła Stowarzyszenia. Rozmowy trwały nieustannie – jedzenia zostało.
Szybko czas ucieka i nam minął równie szybko. Nim spostrzegliśmy się przyszedł czas na powrót do domów, obowiązków, rodziny. Pięknie dziękuję w imieniu zarządu Koła Zabrze i swoim własnym wszystkim przybyłym na obchody jubileuszu 25 lecia Koła Zabrze Stowarzyszenia Transplantacji Serca im. Profesora Zbigniewa Religi. Drodzy członkowie, piękny jubileusz 25 lat Koła Zabrze już za nami. Przed nami kolejne lata działalności, do ktorej w tym miejscu wszystkich Państwa zapraszam, byśmy mogli jeśli Opatrzność dozwoli za 25 lat świętować 50 lecie istnienia Koła Zabrze. Cieszmy się drodzy Członkowie Koła Zabrze i bądź my dumni, iż Stowarzyszeniu Transplantacji Serca patronuje Profesor Zbigniew Religa. Nie bądźmy bierni i współtwórzmy wspólnie Koło Zabrze.

Michał Bernacki