A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wczoraj uczestniczyłem w Pucharze Europy Nordic Walking w Legnicy. Na dystansie 10 km i 5 km stanęło około 200 zawodników z Polski, Niemiec , Ukrainy.
Trasa prowadziła po Parku Miejskim, nawierzchnia szutrowa, temp.+ 28 C, lekki wiaterek , większość trasy zacieniona, na otwartym terenie słońce paliło mocno.Do pokonania 4 pętle na 10 km i 2 na 5 km. Pierwsze kółko pokonałem dość gładko ,na drugim odezwała się kontuzja pięty i trochę zwolniłem. Mój czas na 5 km to 00;51;36;35 co daje tempo 5,8 km/h. Wspaniale jest spotkać wielu przyjaciół z całej Polski od Gdańska , Warszawy, Częstochowy po Katowice.Ciekawe rozmowy ze studentami medycyny z Zabrza na temat wysiłku mojego organizmu przy takiej pogodzie.Otrzymałem wiele zaproszeń na zawody lokalne min. do Częstochowy, Pabianic , Ustrzyk. Zobaczymy jak zdrowie pozwoli to coś wybiorę, trudny jest wybór, bo wiele imprez odbywa się w tym samym czasie. Następne zawody Pucharu Europy odbędą się 31.08 w Tirano Italy. Pozdrawiam uczestników zawodów i do zobaczenia za tydzień na IV Mistrzostwach Ziemi Opolskiej w Prudniku a 6.07 w Polanicy na Pucharze Polski. 

Informujemy że wszystkie relacje z zawodów wycieczek i aktywności sportowych  członków Stowarzyszenia Transplantacji Serca  będą umieszczane na stronie głównej z dowolną ilością zdjęć, map, itd. a po miesiącu przenoszone automatycznie do Działu "Sport po transplantacji serca".
Dla najaktywniejszych coroczne nagrody za najwięcej aktywnosci i najciekawszą relację.   Warszawawa 24/06/2019 ZG STS