A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Otrzymalismy kolejne listy otwarte do członków i organów Statutowych STS od Kol. Krzysztofa Machajka - w załączniku list z  21 grudnia 2017r. wraz z odpowiedzią ZG STS. List z 04 stycznia 2018 jest powieleniem opiniii i wniosków z listu poprzedniego na, który udzielamy odpowiedzi. Korespondencja napłynęła drogą elektroniczną bez podpisów, na które odpowiedzieliśmy w dniu otrzymania.
22.12.2017r.Szanowna Pani
dziękuje za informację. Niestety jestem poza dostępem do komputera -  nie mogę zapoznać się z przesłanym, pismem
Odpowiem wnikliwie na pisma kierowane do Stowarzyszenia po okresie świateczno – noworocznym
Pozdrawiam z życzeniami Wesołych Świąt i dobrego 2018 roku
Jarosław Cyrynger

odpowiedź na list z 21 grudnia 2017

5.01.2018r.Dobry Wieczór
Dziękuje bardzo  za kolejny list i chce zapewnić że tak jak pisałem przed Świętami kończę odpowiedź na Pana pismo z 21 grudnia, którą wyślę bezpośrednio na Pana adres oraz umieszczę na stronie informacyjnej Stowarzyszenia.Tematy obecnego listu zostały szczegółowo wyjaśnione w poprzedniej odpowiedzi, omówione na zebraniu zarządu oraz ZGSTS zaangażował się bezpośrednio  w pomoc dla Koła Zabrze (sprawy samochodu sprawozdawczości spotkań) Bardzo proszę o konsultacje z Zarządem Koła Zabrze na ww. tematy .
Sprawy statutu po przeanalizowaniu kolejnych działań ZGSTS są jasne i przejrzyste oraz za każdym razem konsultowane przed postawieniem ich pod głosowanie. Zapraszam do przejrzenia Akt KRS.
Cieszy mnie wzrost zainteresowania z Pana strony działaniami STS. Niestety w ostatnich 4  latach nie miałem okazji otrzymać od Pana cennych rad i uwag w żadnej sferze działalności Stowarzyszenia.
Jestem także przekonany że choć jedna Pana obecność na którymkolwiek spotkaniu, zabranie głosu lub pomoc kolegom w Kole nie doprowadziła by Pana do zbędnej frustracji.
Pozdrawiam serdecznie Jarosław Cyrynger

list z 4 stycznia 2018