A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Klauzula informacyjna zgodna z RODO. Informujemy, że członkowstowo w Stowarzyszeniu Transplantacji Serca im prof Zbigniewa Religi z siedzibą przy ul. Niemodlińskiej 33, w Warszawie (kod pocztowy: 04-635 Warszawa ), tel.: +48 603629699, adres e‐mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., uczestnictwo w spotkaniach,  korespondencja do i ze Stowarzyszenia potwierdzane jest wolą osoby fizycznej członka STS bądź zapraszanej osoby z poza STS na podstawie zgody na członkowsto, udział w spotkaniu lub wymianę korespondencji. 

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz w archiwalnych wpisach jest Stowarzyszenie Transplantacji Serca im prof Zbigniewa Religi z siedzibą przy ul. Niemodlińskiej 33, w Warszawie (kod pocztowy: 04-635 Warszawa ), tel.: +48 603629699, adres e‐mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Dane osobowe i zdjęcia zbierane są  w celach informacyjnych, niezbędnych do realizacji zadań  statutowych Stowarzyszenia Transplantacji Serca im prof Zbigniewa Religi. Do danych na których udostępnienie zgadza się Członek STS po transplantacji serca jest data i miejsce zabiegu przeszczepienia i są używane jedynie promocji transplantologii oraz do skladania okolicznosciowych zyczeń. 
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych w siedzibie Stowarzyszenia oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania   i przenoszenia danych, jak również  prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego po 25 maja 2018 r. – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
  4. Wyrażenie zgody na przechowywanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji   celów statutowych Stowarzyszenia Transplantacji Serca im prof Zbigniewa Religi .
  5. W przypadku braku wyrażenia zgody nie będzie możliwe przyjęcie w poczet członków Stowarzyszenia.  Wyrażenie zgody na przechowywanie i publikowanie zdjęć  grupowych jest dobrowolne. W przypadku niewyrażenia zgody, Pani/Pan zobowiązuje się  zadbać  o to, aby nie uczestniczyć  w sesjach fotograficznych podczas trwania imprez i spotkań  organizowanych przez Stowarzyszenie. Nie dotyczy to dokumentów zebranych w archiwach   Stowarzyszenia Transplantacji Serca im prof Zbigniewa Religi przed dniem wejscia w życie Rozporządzenia.
  6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Jedynym wyjątkiem jest podanie informacji: imię, nazwisko, miejscowość  zamieszkania, Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
  7. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
  8.  Administrator danych nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  9. Dane osobowe będą przechowywane do złożenia pisemnej informacji o "zapomnieniu" zgodnie z Artykułem 17 ust. 1 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), które to ustanawia prawo do usunięcia danych, znane również jako "prawo do bycia zapomnianym"