Wspomóż Stowarzyszenie Transplantacji Serca Konto OPP 57124048491111000053446314.

Przypominamy że składka członkowska od 2018 r. została ustalona na 60 zł.

Spotkanie Integracyjne Koła Zabrze STS

W dniach 8-10 września Zarząd Koła Zabrze Stowarzyszenia Transplantacji Serca im. Profesora Zbigniewa Religi zorganizował dla członków Koła Spotkanie Integracyjne w przepięknym miejscu - Pławniowice Hotel LAGUNA. Jedynym kryterium udziału w Spotkaniu była chęć uczestnictwa (ograniczona) oraz uregulowanie spraw finansowych (składki) w stosunku do Koła. W piątek zjechało Nas do Laguny 26 osób, w tym osoby zaproszone (personel medyczny). Cudowna pogoda, zieleń oraz bardzo sympatyczna i miła obsługa nadały ton temu spotkaniu. Druga sprawa to ... mistrzostwo szefa kuchni, który wyczarowywał dla Nas wspaniałe jadło. To wszystko stworzyło spokojną i bardzo empatyczną atmosferę Naszego spotkania. W piątek pierwszym punktem programu była uroczysta integracyjna kolacja grillowa. 

Pikanterii dodaje to, że Ela, Mirka, Teresa oraz Jadzia osłodziły Nas swoimi wspaniałymi własnoręcznie wykonanymi ciastami (domowymi). Było miło i ... słodko. Jadwiga ... dodatkowo obdarowała chętnych (nie brakowało !) własnoręcznie zakiszonymi ogórkami małosolnymi. Panowie zadbali o napoje chłodzące ... i integracja Nasza rozwijała się wspaniale ... do rana. Sobota to czas przeznaczony na posiedzenie Zarządu Koła Zabrze (dużo spraw) a po posiedzeniu Zarządu ...Warsztaty Terapii Zajęciowej. Wprowadzenie do rękodzieła artystycznego - wyroby z papieru – cudeńka. My na dobry początek wykonywaliśmy ... koszyczki plecione pod nadzorem i wodzą Mistrza - Katarzyny czyli Kasi K. Było to tak intrygujące zajęcie, że zapomnieliśmy nawet o obiedzie. Każdy wykonał to zadanie jak umiał najlepiej a byli i tacy, że wykonali zadanie do końca, co widać na zdjęciach. Ja skończyłem w połowie ... uuuu. Nasza Mistrzyni na koniec Warsztatów otrzymała Podziękowanie oraz Certyfikat ... Mistrza Majsterkowania. Wieczorem ... uroczysta kolacja i ... DZIEŃ SKŁADAKA oraz uczczenie Międzynarodowego Dnia Donacji i Transplantacji oraz ... rocznica ślubu (5) jednego małżeństwa. Uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe plakaty oraz ... długopisy z odpowiednim nadrukiem. Młodzi otrzymali stosowne prezenty od wszystkich uczestników spotkania wraz z życzeniami na dalsze lata. Przebojem tego wieczoru była nauka tańca "belgijki" pod przewodnictwem Jadwigi. Wspaniała zabawa i dużo radości oraz śmiechu. Spotkanie trwało do rana .... czas nie czeka tylko ucieka. Niedziela: o godzinie 10:00 uczestniczyliśmy w Mszy Świętej odprawianej w kościele zlokalizowanym w Zespole Pałacowo - Parkowym w Pławniowicach. Pałac to była siedziba rodowa hrabiego Bellestermów i rodziny. Po Mszy św. ... zwiedzanie Pałacu ... oraz cudownego parku. Przewodnikiem był Proboszcz parafii co było dla Nas zaszczytem. Sławomir Rotengruber Prezes STS Koło Zabrze

Interakcje leków

interakcje

Wybierz leki do analizy interakcji (można analizować do 10 leków na raz)

Wyszukiwarka pokazuje leki z wykazu leków refundowanych i inne dopuszczone do obrotu w Polsce

 

Sponsorzy

Dzień Transplantacji

Zamów Kartę STS

ZGODA NA ŻYCIE

 

Kontakt :: Mail :: Dojazd

Telefony
+ 48 22 8127895
+ 48 603629699

Dyżury - Kontakt osobisty
Niemodlińska 33 :: Środa 10:00 -12:00
Preses
ul.Świętokrzyska 14/247, GSM 603629699 

Wyślij 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opinie

Każdy narząd przeszczepiony ma swoje źródło w decyzji o bardzo dużej wartości etycznej. To decyzja, aby zaoferować, bez oczekiwania nagrody, część własnego ciała dla zdrowia i dobrego samopoczucia innej osoby.

Jan Paweł II
20 czerwca 1991