Wspomóż Stowarzyszenie Transplantacji Serca Konto OPP 57124048491111000053446314.

Przypominamy że składka członkowska od 2018 r. została ustalona na 60 zł.

Zamiast wstępu

Minęło 25 lat od założenia Stowarzyszenia Transplantacji Serca. Kolejny walny zjazd i kolejne spotkanie integracyjne pokazało, w jaki sposób Stowarzyszenie się zmieniło.  Powstały nowe organizacje o podobnym profilu. W bardzo konkurencyjnym środowisku, gdzie osób potrzebujących jest coraz więcej, podjęliśmy się utrzymania wiodącej roli naszego Stowarzyszenia, jako reprezentanta osób po transplantacji. Zadeklarowaliśmy aktywne kroki mające na celu promocję transplantologii, obecność w świadomości społeczeństwa, pozyskiwanie środków, pomocy koleżeńskiej. Pragniemy zrealizować zamierzenia dotyczące wznowienia współpracy z firmami farmaceutycznymi, druku statutu i materiałów informacyjnych, uczestnictwa w spotkaniach różnych środowisk, wprowadzenia legitymacji wzmocnienia obecności naszych członków w organizacjach związanych z ochroną zdrowia, sportem i turystyką. Otwierając serwis internetowy liczymy na uwagi, wnioski i konkretne propozycje działań.  Jesteśmy przekonani, że poprzez wymianę informacji uda się prowadzić działania prozdrowotne oraz wspomagać osoby po przeszczepach.

Strony internetowe sts-zg.pl będą sukcesywnie wypełniane informacjami historycznymi, wzbogacone o aktywne formularze, oraz aktualne relacje z działalności.

Interakcje leków

interakcje

Wybierz leki do analizy interakcji (można analizować do 10 leków na raz)

Wyszukiwarka pokazuje leki z wykazu leków refundowanych i inne dopuszczone do obrotu w Polsce

 

Sponsorzy

Dzień Transplantacji

Zamów Kartę STS

ZGODA NA ŻYCIE

 

Kontakt :: Mail :: Dojazd

Telefony
+ 48 22 8127895
+ 48 603629699

Dyżury - Kontakt osobisty
Niemodlińska 33 :: Środa 10:00 -12:00
Preses
ul.Świętokrzyska 14/247, GSM 603629699 

Wyślij 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opinie

Każdy narząd przeszczepiony ma swoje źródło w decyzji o bardzo dużej wartości etycznej. To decyzja, aby zaoferować, bez oczekiwania nagrody, część własnego ciała dla zdrowia i dobrego samopoczucia innej osoby.

Jan Paweł II
20 czerwca 1991