A A A

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W piątek, 14 czerwca 2019 roku,  po południu  w Wildze, w Ośrodku Wczasowym „Świt”, spotkało się kilkadziesiąt osób przybyłych autokarem i samochodami z różnych rejonów  Polski na XXVIII Zjazd Członków Stowarzyszenia Transplantacji Serca. Program pobytu nie odbiegał zbytnio od poprzednich zjazdów. W piątek było spotkanie przy ognisku (grillu) i muzyce,  możliwość opowiedzenia o sobie a także sposobność przedstawienia własnego punktu widzenia na działalność Stowarzyszenia.

Sobota zaś to Walne Zebrania Członków: Koła „Warszawa” i całego Stowarzyszenia, a w porze kolacyjnej Serdeczna Biesiada z muzyką, tańcami i opowiadaniem dowcipów. W niedzielę zamiast wycieczki autokarowej, dla chętnych organizatorzy zaproponowali krótki spacer do ośrodka sportów wodnych. W czterokilometrową przechadzkę wyruszyło kilkanaście osób.

Z powodu panującego gorąca, osoby uczestniczące w Zjeździe miały możliwość fakultatywnie indywidualnego zagospodarowania czasu. Przez dwa wieczory po spotkaniach oficjalnych do bardzo późnych godzin nocnych trwały więc sympatyczne pogaduchy  na werandach domków letniskowych zlokalizowanych w starym sosnowym lesie. A komu było zbyt gorąco mógł popływać na odkrytym basenie. Amatorów takiej kąpieli nie brakowało. Zjazd zakończył smaczny obiad w dniu 16 czerwca 2019 r.