ul. Niemodlińska 33, Warszawa     zg@sts-zg.pl     603629699   ►NIP: 6921140012

Prace Zarządu
KRS i Statut
Facebook
Konta
1%

Formularze
Działania
K ontakt
30lat

30 lecie STS
ANIN 2019
Zjazd STS
WILGA 2019

Sponsorzy
Odeszli

Forum
Linki
A A A

Ruszyły zapisy na 29. Bieg Niepodległości w Warszawie. To jedno z największych wydarzeń biegowych w Polsce tradycyjnie odbędzie się już 11 listopada. Co roku bieg staruje w dniu 11.11. dokładnie o godz. 11.11. Biegacze mają do pokonania 10 km/. Aby wziąć udział w biegu należy wcześniej dokonać rejestracji, od 7 października można zapisać się na ostatni z biegów Warszawskiej Triady Biegowej. Jak ostatnio,  drużyna Stowarzyszenia Transplantacji Serca wystartuje na trasie Nordic walking 6,5 km. Zapraszamy do udziału wszystkich związanych z transplantacją serca oraz rodziny i sympatyków. W pakiecie kurtka STS oraz napoje i przekąski OSHEE. Zbiórka przy stacji paliw na ul. Dzikiej Circle K.  zapisy: http://zapisy.aktywnawarszawa.waw.pl/index.php?strona=ok 

Tradycyjnie już bieg rozpocznie się u zbiegu ul. Stawki i al. Jana Pawła II. Zawodnicy wystartują o symbolicznej godzinie 11.11. Kilka minut wcześniej na trasę wyruszą zawodnicy na wózkach, a na końcu linię startu przekroczą miłośnicy nordic walking. Podobnie jak w ubiegłych latach trasa biegu poprowadzona zostanie al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi i ul. Chałubińskiego do al. Niepodległości. Biegacze i zawodnicy na wózkach nawrócą w prawo na wysokości ul. Rakowieckiej. Zawodnicy nordic walking, którzy mają do pokonania 6,5 kilometra, nawrócą na wysokości Koszykowej.

Oprócz biegu głównego odbędzie się również drugi, pod nazwą Mila Niepodległości. Jego uczestnicy będą mieli do pokonania 1918 metrów. W zmaganiach udział wezmą uczniowie ze szkół im. Piłsudskiego, którzy wystartują przed głównymi zawodami, o godz. 10.35.