A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
05.JPG02.JPG13.JPG14.JPG03.JPG04.JPG15.JPG12.JPG18.JPG11.JPG16.JPG07.JPG09.JPG17.JPG10.JPG08.JPG01.JPG06.JPG
Chcieliśmy podziękować  Dyrekcji  Szkoły,  Gronu  Pedagogicznemu,  młodzieży oraz wszystkim pracownikom administracyjnym i technicznym za owocną i wspaniałą współpracę jaka trwa  już  od  ponad  dwóch  lat  i  trwa  nadal.  Współpraca  owocuje  ze  strony  Zespołu  Szkół przepięknymi  pracami  plastycznymi,  oprawą  plastyczną  naszych  imprez,  olbrzymią  pomocą materialną w postaci gier, książek, słodyczy i innych acz bardzo przyjemnych drobiazgów w postaci ozdób i prac młodych ludzi, które są uświetnieniem naszych wszelakich imprez. To inspiruje młodych ludzi do empatii, rozbudza wzajemną pomoc i otwiera serca na pomoc innym.
 
 
Na terenie szkoły propagowany jest zdrowy styl życia i dbanie o to, co jest najcenniejsze – SERCE.
Zostaliśmy przywitani przez Dyrekcję Zespołu Szkół i Grono Pedagogiczne. Następnym punktem programu był uroczysty Apel z występami młodzieży. Tam wręczyliśmy okolicznościowe podziękowania, sami też takie otrzymaliśmy ze strony szkoły ... plus wiele innych upominków.
Po apelu mieliśmy spotkanie z Gronem Pedagogicznym oraz pracownikami szkoły. Temat - transplantacja jako ostateczna metoda leczenia gdy inne metody zawodzą. Zainteresowanie olbrzymie .. ale i zaskoczenia. Rozdaliśmy Oświadczenia Woli i staraliśmy się wyjaśnić wszystkie wątpliwości co do tego tematu. 
Szczególne spotkanie było z Kołem Wolontariatu ... szkoły prowadzonym przez Katechetkę.  Spotkanie informacyjno-propagandowe przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze, za co Wszystkim składamy podziękowanie. Odwiedziliśmy  również  Gminną  Bibliotekę  Publiczną  w  Tuplicach,  gdzie  Kierownikiem jest przychylna Nam Pani Maria. To Ona organizuje pomoc w propagowaniu odpisu 1 % OPP na rzecz Koła, otrzymujemy wiele pomocy w formie książek oraz innych upominków dla naszych podopiecznych.
Dziękujemy !
 
Nie wymieniam nazwisk, bo mógłbym kogoś przeoczyć, a mamy tam bardzo przyjaznych nam ludzi. Zostaliśmy zaproszeni za rok do ponownych odwiedzin ... to miłe i zobowiązujące Nas.

Specjalne podziękowania dla Pani Barbary CHOPCIAN i dla pani Wioletty CHOPCIAN za dach nad głową, miłe, serdeczne i takie Rodzinne przyjęcie nas, za cudowną i domową kuchnię oraz ... wspaniałą atmosferę pobytu w Państwa domu. DZIĘKUJEMY.

Michał Bernacki,  Sławomir Rotengruber